O NASZYCH PRODUKTACH

W dzisiejszych czasach nie jesteśmy zadowoleni z zakupu produktu, aby się rozpieszczać - coraz bardziej wracamy do natury, aby załagodzić stresy i obciążenia codziennego życia.

Aby zapewnić zrównoważony rozwój przyszłym pokoleniom, musimy chronić środowisko, w którym rośliny są uprawiane przy współpracy z miejscową ludnością, która je zbiera.

Wierzymy we wspieranie etycznych praktyk handlowych, które są korzystne dla ludzi i środowiska produkującego nasze składniki.

Egzotyczne australijskie owoce i rośliny wybrane w celu zwiększenia naszej oferty są uprawiane i zbierane przez rdzennych mieszkańców odległych i często znajdujących się w niekorzystnej sytuacji ekonomicznej regionów Australii, z poszanowaniem tradycyjnej kultury i wiedzy.Współpracujemy z australijską firmą, która etycznie pozyskuje ekstrakty botaniczne.

Wiele z naszych luksusowych australijskich produktów botanicznych zawiera czysty, organiczny olejek z drzewa herbacianego lub olejek z mirtu cytrynowego - dwa najsilniejsze znane antyseptyki i wspaniałe naturalne środki w łagodzeniu niezliczonych dolegliwości skórnych, skaleczeń, zadrapań, ukąszeń owadów i drobnych infekcji.

Nasza cała linia kosmetyczna jest wolna od syntetycznych barwników i zapachów, parabenów, SLS, SLES, olejów mineralnych i innych agresywnych chemikaliów. Żaden z naszych produktów nie był testowany na zwierzętach, a wiele z nich jest przyjaznych dla wegan.

Targi


Kontakt

Adres

Outback Organics

ul. Kościuszki 77

Koluszki

95-040

Poland

Adres e-mail
Telefon

Alicja    +48 604 473 492

Aleksandra   +48 885 906 555