WOSKI

woski, woskowanie, depilacja woskiem


Nasza oferta wosków Outback, opracowana wraz z profesjonalistami i właścicielami salonów, reprezentuje najnowszą generację depilacji. Wybieraj spośród naszych wosków paskowych, bezpaskowych lub roll-on, z których każdy oferuje coś nieco innego i jest dostosowany do różnych rodzajów włosów i skóry, dzięki czemu możesz być pewny produktów, których używasz na swoich klientach.

STRIP WAX

Opal Strip Wax 800g

Najnowszy hit bezpaskowej depilacji , szybko schnący hipoalergiczny wosk zawierający mieszankę australijskich śliwek dla bardzo wrażliwych skór. Niska temperatura, giętkość, łatwość aplikacji i wyjątkowy komfort dla klienta przenosi woskowanie na wyższy poziom dzięki jego niesamowitym właściwościom adhezyjnym. Wyjątkowa płynność sprawia, że wosk Opal nakłada się bardzo cienko, bez „sznurków” i klejenia się tak jak w przypadku naturalnych wosków żywicznych. Poza tym Opal Peelable Wax jest również przyjazny dla wegan. Nie zawiera wosku pszczelego ani innych produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego i zużywa do 40% mniej produktu niż tradycyjny gorący wosk. Wykorzystuje się w nim zaawansowaną technologię polimerową do skutecznego usuwania wszystkich rodzajów włosów, w dowolnym miejscu na twarzy lub ciele: od twardych, mocno zakorzenionych włosów po cienkie, puszyste włosy. Outback Opal jest polecany do silniejszych włosów i bardzo delikatnych mniejszych powierzchni skory. Jest także specjalnie dostosowany do skory alergicznej i jest przyjazny dla vegan.


Amethyst Strip Wax

Ten luksusowy, purpurowy błyszczący wosk jest przyjazny dla vegan, pozostawia niewiele pozostałości na skórze dzięki nieprzylepnej żelowej formule. Ten innowacyjny miękki wosk ma niską temperaturę topnienia, co zapewnia najwyższy komfort klientowi i skuteczne „szybkie woskowanie” nóg, ramion, pleców i klatki piersiowej. Jego przyjemna żelowa konsystencja gładko przesuwa się po konturach ciała, usuwając najtrudniejsze włosy w łatwy sposób, bez pozostawiania lepkości. Ponadto urzekający zapach zachwyca zmysły nutami owoców, gumy balonowej i śliwki. Nie zawiera wosku pszczelego ani innych produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego.   Ametyst jest zalecany do dużych, płaskich powierzchni, takich jak nogi, ręce, plecy i klatka piersiowa.


Amber Strip Wax

Nasz wosk Amber Strip ma luksusowy pomarańczowy, lśniący wygląd. Nie pozostawia śladów na skórze dzięki nieklejącej się żelowej formule. Innowacyjny miękki wosk ma niską temperaturę topnienia, co zapewnia najwyższy komfort dla klienta i skuteczną „szybką depilację” nóg, ramion, pleców i klatki piersiowej. Jego przyjemna żelowa konsystencja gładko rozprowadza się po konturach ciała, aby czysto i łatwo usunąć najtrudniejsze włosy bez pozostawiania lepkości. Dodatkowo Amber ma zachwycający, delikatny cytrusowy zapach pomarańczy. Przyjazny dla wegan. Nie zawiera wosku pszczelego ani innych produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego. Amber jest zalecany do dużych, płaskich powierzchni, takich jak nogi, ręce, plecy i klatka piersiowa. 


True blue Strip Wax

Odkryj piękną skórę dzięki True Blue od Outback Organics, pionierskiego wosku paskowego, który został stworzony z nowoczesną koncepcją do pielęgnacji skóry. Wraz z potrzebą rosnącej popularności depilacji woskiem w salonach kosmetycznych, zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet, Outback Organics przedstawia wosk zapewniający wyjątkowe rezultaty dla wszystkich rodzajów skóry i włosów. Ten innowacyjny, miękki wosk ma niską temperaturę topnienia, co zapewnia najwyższy komfort klienta i efektywną szybką depilację nóg, ramion, pleców i klatki piersiowej. Przyjemna żelowa konsystencja gładko przesuwa się po konturach ciała, usuwając najtrudniejsze włosy w łatwy sposób, bez pozostawiania lepkości.
True Blue jest zalecany do dużych, płaskich powierzchni, takich jak nogi, ręce, plecy i klatki piersiowe.


Eucalyptus Strip Wax

Najnowsza edycja naszej oferty. Luksusowy zielony błyszczący wosk wzbogacony olejem eukaliptusowym, który pozwala na otwieranie porów i maksymalne usuwanie włosów. Jego właściwości antyseptyczne, zapobiegają również zakażeniu mieszków włosowych oraz wspomaga regenerację skóry po zabiegu depilacji. Poza tym Eucalyptus Strip Wax jest przyjazny dla wegan, ponieważ nie zawiera wosku pszczelego ani innych produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego. Wosk ten świetnie nadaje się do depilacji dużych obszarów, zapewnia szybką depilację nóg, ramion, pleców i klatki piersiowej. Eukaliptus jest zalecany do dużych, płaskich powierzchni, takich jak nogi, ręce, plecy i klatki piersiowe.


Gold Strip Wax

Zaoferuj swoim klientom pierwszorzędne doświadczenie depilacji woskiem, dzięki temu wspaniałemu wszechstronnemu woskowi paskowemu, który pozwoli uzyskać gładką skórę przez cały rok. Wosk miękki Gold Outback Organics ma niską temperaturę nagrzewania, dzięki łatwej aplikacji i nieprzylepnej, żelowej formule nie pozostawia śladów i uczucia lepkości. Innowacyjny miękki wosk ma niską temperaturę topnienia, co zapewnia najwyższy komfort klienta i efektywną, szybką depilację nóg, ramion, pleców i klatki piersiowej, co dla zapracowanych klientów i salonów jest znacznie bardziej ekonomiczne, zachowując przy tym wysoki standard rezultatów. Przyjemna konsystencja żelu gładko rozprowadza się po konturach ciała, usuwając najtrudniejsze włosy w łatwy sposób, bez pozostawiania uczucia lepkości. Gold Strip Wax jest zalecany do stosowania na nogach, rękach, plecach i klatkach piersiowych.


Creme Wax

Creme Wax 425g

Luksusowy wosk o kremowej konsystencji, wyjątkowej przyczepności i łatwym usuwaniu. Nasz Creme Wax pozwala na bardzo cienką aplikację, co czyni go bardzo ekonomicznym w użyciu.

Nie usuwa ze skóry naturalnego nawilżenia.


Pink Creme Wax

Pink Creme Wax 425g

Wysokiej jakości różowy wosk o kremowej konsysyencji i wyjątkowej przyczepności. Wosk Priscilla Pink Creme Wax pozwala na bardzo cienką aplikację, co czyni go bardzo ekonomicznym w użyciu i nie pozbawia skóry naturalnego nawilżenia. Pozostawia skórę miękką w dotyku po depilacji.


Tea Tree Creme Wax

Tea Tree Creme Wax 425g

Gładka, kremowa formuła wzbogacona olejkiem eterycznym z drzewa herbacianego, znanym ze swoich właściwości kojących i leczniczych. Wosk Tea Tree Creme Wax chroni skórę przed wysuszeniem i podrażnieniami, pozostawiając ją miękką w dotyku.


Honey Wax

Honey Wax 425g

Nasz wosk miodowy Outback Organics ma wspaniały, złocisty wygląd i miodową konsystencję; zapewnia skuteczną depilację całego ciała oraz twarzy. Idealny dla tych, którzy poszukują miękkiego wosku do depilacji, który jest delikatny dla skóry, ale nieustępliwy dla uporczywych włosków.

PEELABLE WAX

Opal Peelable Wax

Opal Peelable Wax 800g

Najnowszy hit bezpaskowej depilacji , szybko schnący hipoalergiczny wosk zawierający mieszankę australijskich śliwek dla bardzo wrażliwych skór. Niska temperatura, giętkość, łatwość aplikacji i wyjątkowy komfort dla klienta przenosi woskowanie na wyższy poziom dzięki jego niesamowitym właściwościom adhezyjnym. Wyjątkowa płynność sprawia, że wosk Opal nakłada się bardzo cienko, bez „sznurków” i klejenia się tak jak w przypadku naturalnych wosków żywicznych. Poza tym Opal Peelable Wax jest również przyjazny dla wegan. Nie zawiera wosku pszczelego ani innych produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego i zużywa do 40% mniej produktu niż tradycyjny gorący wosk. Wykorzystuje się w nim zaawansowaną technologię polimerową do skutecznego usuwania wszystkich rodzajów włosów, w dowolnym miejscu na twarzy lub ciele: od twardych, mocno zakorzenionych włosów po cienkie, puszyste włosy. Outback Opal jest polecany do silniejszych włosów i bardzo delikatnych mniejszych powierzchni skory. Jest także specjalnie dostosowany do skory alergicznej i jest przyjazny dla vegan.Gold Peelable Wax

Gold Peelable Wax 800g

Zaprojektowany, aby depilacja woskiem była pierwszorzędnym doświadczeniem od początku do końca, bezpaskowy wosk Outback Gold Peelable jest nieustępliwy dla włosów, ale delikatny dla skóry i bardzo łatwy w użyciu. Nanoszony cienkimi, pojedynczymi warstwami Outback Gold eliminuje potrzebę stosowania pasków lub tkaniny i zużywa do 40% mniej produktu w porównaniu do tradycyjnego wosku, dzięki czemu jest niezwykle ekonomiczny. Ponadto szybki czas wysychania, który wynosi od 6-8 sekund pozwoli zyskać na czasie oraz zwiększy wydajność gabinetów kosmetycznych.


Jade Peelable Wax

Jade Peelable Wax 800g

Idealny do depilacji bezpaskowej dla pań, wosk Jade Peelable ma świeży i kobiecy aromat, stanowi alternatywę dla twarzy, pach i bikini. Zawiera esencje eukaliptusa świetnie uspokaja skórę. Jedwabista, lekka formuła najlepiej nanosi się w cienkich, równych warstwach z technologią mikro krążenia i jest usuwana bez użycia pasków. Zapewnia szybkie schniecie co jest świetnym rozwiązaniem dla salonów i zapracowanych klientów, jak również znacznie bardziej ekonomicznym, zachowując przy tym wysoki standard wykonywanych usług.


Onyx Peelable Wax

Onyx Peelable Wax 800g

Zaprojektowany, aby depilacja woskiem była wyjątkowym doświadczeniem, wosk twardy Onyx jest idealną opcją unisex, oferując męski, ziemisty aromat. Nie ma potrzeby stosowania pasków, zamiast tego wosk gładko odrywa się ze skóry. Ta jedwabista, lekka formuła która zawiera technologie mikro krążenia najlepiej sprawdza się na większych obszarach ciała, a wosk ten nanosi się cienką, równą warstwą. Elastyczność oznacza, że wosk Onyx jest gładki i subtelny, zatem pozwala uniknąć pozostawiania sznurków podczas aplikacji. Szybkie wiązanie i szybkie schniecie oznacza również, że jest ekonomiczny i pozwala salonom obsługiwać więcej klientów w pracowity dzień.White Peelable Wax

White Peelable Wax 1000g

Nasz pierwszy wosk bezpaskowy, który stworzyliśmy przed naszym innowacyjnym woskiem Outback Gold Peelable. Białe ziarna wosku posiadają doskonałą kremową konsystencję i są wzbogacone esencją lawendy.
Dostępny tylko w 1 kg worku.
White Peelable Wax nakłada się na skórę znacznie grubiej niż inne woski bezpaskowe Outback Organics.
Przyjazny weganom.

Roller Wax

Opal Roller Cartridge 100g

Najnowszy hit w woskowaniu bezpaskowym, szybko schnący hipoalergiczny wosk zawierający mieszankę australijskich śliwek dla bardzo wrażliwych skór. Niska temperatura, giętkość, łatwość aplikacji i wyjątkowy komfort dla klienta przenosi woskowanie na wyższy poziom dzięki jego niesamowitym właściwościom adhezyjnym. Wyjątkowa płynność sprawia, że wosk Opal nakłada się bardzo cienko, bez „sznurków" i klejenia się tak jak w przypadku naturalnych wosków żywicznych. Poza tym Opal Peelable Wax jest również przyjazny dla vegan. Nie zawiera wosku pszczelego ani innych produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego i zużywa do 40% mniej produktu niż tradycyjny gorący wosk. Wykorzystuje się w nim zaawansowaną technologię polimerową do skutecznego usuwania wszystkich rodzajów włosów, w dowolnym miejscu na twarzy lub ciele: od twardych, mocno zakorzenionych włosów po cienkie, puszyste włosy. Outback Opal jest polecany do silniejszych włosów i bardzo delikatnych mniejszych powierzchni skory.  Jest także specjalnie dostosowany do skory alergicznej i jest przyjazny dla vegan. Wsyp granulki wosku do podgrzewacza i podgrzewaj aż do uzyskania płynnej struktury na brzegach ( średnia temp 52-56 C lub numer 3-4 w podgrzewaczach outback ) . Outback Opal powinien częściowo nierozpuszczony w środkowej części pojemnika w zależności od konfiguracji podgrzewacza aż osiągnie konsystencje gęstego miodu na krawędziach oczywiście przy użyciu rekomendowanej temperatury. Oczyść i przygotuj skóre stosując Gel Cleanser oraz cienka warstwę Botanical Body Oil. Używając spatuli rozprowadź cienka warstwę wosku na depilowana powierzchnie zgodnie z kierunkiem wyrastania włosów. Poczekaj chwile aż wosk wystygnie. Napinając skórę usuń wyschnięty wosk w przeciwnym kierunku wyrastających włosów. Po zabiegu wyczyść depilowaną powierzchnie używając i zakończ procedurę za pomocą Bush Balm pozostawiając skórę gładką i nawilżoną.

UWAGA!

Produkt jest przeznaczony tylko dla profesjonalistów. Przegrzany wosk może spowodować poparzenia. Zawsze używaj profesjonalnych podgrzewaczy i badaj temperaturę wosku zanim użyjesz go do pracy żeby mieć pewność ze nie jest zbyt gorący. Nie należy używać wosku na zniszczonej lub podrażnionej skórze. Unikaj kontaktu z oczami. Przechowywać z daleka od dzieci.

Produkty wegaskie Outback Organics


Amethyst Roller Cartridge 100g

Ten luksusowy, lśniący, przyjazny weganom wosk pozostawia na skórze niewielką pozostałość dzięki nieklejącej żelowej formule. Innowacyjny miękki wosk ma niską temperaturę topnienia, co zapewnia najwyższy komfort dla klienta i skuteczą „szybką depilację” nóg, ramion, pleców i klatki piersiowej. Jego przyjemna żelowa konsystencja gładko rozprowadza się po konturach ciała, aby czysto i łatwo usunąć najtrudniejsze włosy bez pozostawiania lepkości.

Dodatkowo wosk Amethyst Roller Wax ma zniewalający zapach, który zachwyca zmysły nutami owoców, gumy balonowej i śliwki.

Wyłącznie w Outback Organics.

Przyjazny  dla wegan. Nie zawiera wosku pszczelego ani innych produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego.Amber Roller Cartridge 100g

Nasz Amber Roller Cartridge ma luksusowy pomarańczowy, lśniący wygląd. Nie pozostawia śladów na skórze dzięki nieklejącej, żelowej formule. Innowacyjny miękki wosk ma niską temperaturę topnienia, co zapewni najwyższy komfort klientowi i skuteczną szybką depilację nóg, ramion, pleców i klatki piersiowej. Jego przyjemna żelowa konsystencja gładko przesuwa się po konturach ciała, aby czysto i łatwo usunąć najtrudniejsze włosy, bez pozostawiania lepkości.
Dodatkowo Amber ma zachwycający, delikatny cytrusowy zapach pomarańczy.
Przyjazny dla wegan. Nie zawiera wosku pszczelego ani innych produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego.True Blue Roller Cartridge 100g

Opis

Ujawnij piękną skórę za pomocą wosku True Blue 100g od Outback Organics, pionierskiego wosku w aplikatorze roll-on do depilacji od twórców nowoczesnej koncepcji depilacji „depilacja jako pielęgnacja skóry”.

True Blue, kolor idealnego lata - od lazurowych jasności bezchmurnego nieba i słonecznych turkusowych mórz po najgłębsze granatowe noce z gwiazdami. Outback Organics zapewnia, że Twoi klienci są gotowi na nadchodzący sezon.

Ten innowacyjny miękki wosk ma niską temperaturę topnienia, co zapewnia najwyższy komfort klienta i skuteczne „szybkie woskowanie” nóg, ramion, pleców i klatki piersiowej. Uznając rosnącą popularność usuwania włosów w salonie zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet, Outback Organics przedstawia jeden wosk w postaci aplikatora roll-on zapewniający wyjątkowe rezultaty na wszystkich rodzajach skóry i włosów. Jego przyjemna żelowa konsystencja gładko przesuwa się po konturach ciała, usuwając najtrudniejsze włosy w łatwy sposób, bez pozostawiania lepkości.

Ponadto świeży, urzekający zapach zachwyca zmysły nutami zielonej herbaty, musujących cytrusów, ziół i drewna o strukturze klasycznej perfumerii.Eucalyptus Roller Cartridge 100g

Opis

Najnowsze wydanie naszej gamy. Luksusowy, zielony, połyskliwy wosk wzbogacony olejami eukaliptusowymi, który zapewnia otwieranie porów i maksymalne usuwanie włosów. Eukaliptus posiada właściwości antyseptyczne, zapobiega zainfekowanym porom oraz pomaga uspokoić skórę po zabiegu depilacji.Cherry Roller Cartridge 100g

Opis

Wykonany z bezbarwnej i bezzapachowej żywicy, wosk miękki w aplikatorze roll-on do depilacji paskowej jest wzmocniony olejkami eterycznymi z wiśni. 

 Łatwy do zastosowania i skuteczny podczas depilacji, wiśniowy wkład zapewnia najwyższy komfort klienta a także szybką, skuteczną i higieniczną metodę usuwania włosów. . Przyjazny dla Vegan.Gold Roller Cartridge Wax 100g

Opis

Zapewnij swoim klientom najwyższej jakości depilację dzięki temu wspaniałemu wszechstronnemu woskowi, który odsłania piękną skórę przez cały rok.

Błyszczący złoty wosk wygląda naprawdę luksusowo i pomoże dać klientom pewność odsłonięcia skóry i sprawi, że poczują się naprawdę rozpieszczeni jak gwiazda. Złoty wosk rolkowy Outback Organics ma niską temperaturę nagrzewania, a dzięki łatwej aplikacji nie pozostawia śladów na skórze dzięki nieprzylepnej, żelowej formule.

Innowacyjny miękki wosk ma niską temperaturę topnienia, co zapewnia najwyższy komfort klienta i efektywną szybką depilację nóg i ramion, co dla zapracowanych salonów i zapracowanych klientów jest znacznie bardziej ekonomiczne, zachowując wysoki standard wyników.

Przyjemna konsystencja żelu gładko przesuwa się po konturach ciała, usuwając najtrudniejsze włosy w łatwy sposób, bez pozostawiania lepkości.Tea Tree Creme Roller Cartridge 100g

Opis

Wosk Outback Tea Tree Creme Cartridge Wax

Doskonała, gładka, kremowa formuła z olejkiem z drzewa herbacianego; znany ze swoich właściwości kojących i leczniczych.

Wosk w kremie Outback Tea Tree chroni skórę przed wysuszeniem i podrażnieniami, pozostawiając ją miękką w dotyku po każdej sesji woskowania.